POŠTOVNÉ A DOPRAVA

Doručenie bicykla

Bicykle doručujeme ZADARMO kuriérom v krabici. Bicykel je nastavený, stačí osadiť kolesá a riadidlá. Po dohode, v rámci Žiliny, kompletne zmontovaný bicykel bezplatne doručíme. V prípade záujmu je možné vyzdvihnúť bicykel kompletne zmontovaný u nás v prevádzke servisu, prípadne doladiť nastavenia podľa predstáv zákazníka.


Doručenie kuriérom

Kuriérska služba Vám tovar dovezie až k dverám. Doba dodania je do 5 pracovných dní pri položkách skladom. Ak tovar nie je skladom budete informovaný o predpokladom termíne dodania. Ak termín dodania nebude zákazníkom akceptovaný, objednávka bude bezplatne stornovaná.  Zákazník je o prijatí, spracovaní a odoslaní objednávky informovaný e-mailom. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty a hmotnosti objednávky. 

Cena doručenia kuriérom

Hmotnosť                            Cena

                     do 5 kg                             3,90 EUR

                    nad 5 kg                            4.90 EUR 


Doručenie Slovenskou poštou

 Tovar Vám dovezie Slovenská pošta na Vašu pobočku pošty, kde si tovar so "žltým lístkom" oznámením o uložení zásielky prevezmete. Doba dodania je do 5 pracovných dní pri položkách skladom. Ak tovar nie je skladom budete informovaný o predpokladom termíne dodania. Ak termín dodania nebude zákazníkom akceptovaný, objednávka bude bezplatne stornovaná. Zákazník je o prijatí, spracovaní a odoslaní objednávky informovaný e-mailom. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty a hmotnosti objednávky. 

Cena doručenia Slovenskou poštou

 Hmotnosť                           Cena

        do 5 kg                             3,90 EUR

       nad 5 kg                          4.90 EUR


Osobný odber v Zásielkovni

Objednaný tovar si môžete prevziať v jednom zo 4000 odberných miest na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku alebo Rumunsku. O doručení do Zásielkovne Vás bude informovať prepravná spoločnosť SMS-kou a emailom. Doba dodania je do 5 pracovných dní pri položkách skladom. Ak tovar nie je skladom budete informovaný o predpokladom termíne dodania. Ak termín dodania nebude zákazníkom akceptovaný, objednávka bude bezplatne stornovaná. Zákazník je o prijatí, spracovaní a odoslaní objednávky informovaný e-mailom. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty a hmotnosti objednávky. Cena dopravy sa odvíja od hodnoty a hmotnosti objednávky.

 Hmotnosť                                          Cena

      do 5 kg                                           2,50 EUR

      nad 5 kg                                         3.90 EUR


* Pre batérie je poštovné stanovené individuálne, podľa adresy doručenia. Batérie nezasielame na dobierku