Vidlica FOX 34 FLOAT Factory E-Bike Grip2 29" 140mm Boost 2021

Označenie "Factory" hovorí za všetko. Najlepšie technológie, ktoré vieme ponúknuť sú k dispozícii v našich modeloch Factory Series vrátane našej ultra trvanlivej originálnej povrchovej úpravy Kashima Coat, ktorá zabezpečuje maslový chod vidlice.
Preto sme pre modelový rok 2021 pripravili špeciálnu verziu našej vidlice Float 34 určenú pre náročné použitie na trailových elektrobicykloch.
Vidlice FOX určené pre elektrobicykle majú oproti štandardným vidlicam pevnejšiu konštrukciu - spevnený mostík, hrubšiu stenu vnútorných nôh a sú testované na celkovú záťaž 168kg.
ŠPECIFIKÁCIA:
Určenie:
Trail E-Bikes
Zdvih: 140mm
Veľkosť kolies: 29" alebo 27,5"x 2,6 a viac
Priemer vnútorných nôh: 34mm
Úprava vnútorných nôh: Kashima
Pruženie: EVOL Air Spring 2021
Tlmenie: GRIP 2
Nastavenie: High Speed Compression s Variable Valve Control (8 klikov); Low Speed Compression (16 klikov); Low Speed Rebound s Variable Valve Control (8 klikov); Low Speed Rebound (16 klikov)
Offset: 44mm
Stĺpik vidlice: tapered 1-1/8" - 1,5"
Oska: QR-Boost 15x110mm
Farba: lesklá čierna
TECHNOLÓGIE:
FLOAT (FOX Load Optimum Air Technology) - vzduchové pruženie pre všetky vidlice FOX FLOAT od zdvihu 100 do 200mm sú vylepšené špecifickým vzduchovým piestom s lineárnejšou krivkou sily odporu/stlačenia čo najviac podobnou krivke oceľovej pružiny. Od roku 2018 sú vidlice radu 32, 34, 36 a 40 vybavené novým systémem FLOAT s redukciou hmotnosti a zníženou silou potrebnou k odtrhu vidlice z kľudovej polohy. Poskytujú tak excelentnú citlivosť reakcií na malé nerovnosti pre všetkých jazdcov a nastavenia tlaku.
AIR VOLUME SPACERS - Progresivita stlačenia môže byť dodatočne doladená pomocou vymedzovacích vložiek do pozitívnej vzduchovej komory, ktorými si môže každý jazdec doladiť odpruženie podľa vlastných požiadaviek a jazdných preferencií.
EVOL (EXTRA VOLUME) - Zväčšená negatívna vzduchová komora výrazne zlepšuje reakciu vidlice. To zvyšuje pohodlie, pretože odtrhávací moment sa môže znížiť. Lineárnejšia charakteristika pružiny navyše ponúka lepší výkon, najmä v strede zdvihu.
KASHIMA COAT - Revolučná technológia povrchovej úpravy vnútorných nôh pomocou pridávania molybdenového disulfidu do mikropórov elektrickou cestou je použitá exkluzívne na vidliciach a tlmičoch FOX Factory Series. Hnedo-zlatistý povrch nôh znižuje mechanické trenie až o 40% v porovnaní s bežnou tvrdou anodizáciou. Dodáva vidlici maslovo hladký chod a je omnoho odolnejšia voči mechanickému poškodeniu.

1 299,00 €